SAMSUN İL MEM ARGE

SAMSUN AKADEMİ DİJİTAL SİSTEMİ

İlimizdeki öğretmen ve yöneticilerin mesleki yeterliliklerini geliştirmenin yanında öğrencilerin ve ailelerin ihtiyacı olan bilgi, beceri ve eğitimleri il genlinde tek çatı altında toplayarak web sitesi üzerinden hızla başvuru yapmalarını kolaylaştırmak için Samsun Akademi eğitim portalımız bulunmaktadır. Samsun'da görev yapan öğretmen ve idarecilerin kişisel ve mesleki gelişimlerine katkı sağlayabilmek, eğitimlere gönüllü olarak katılmak isteyen öğretmenlerin başvurularını alarak en verimli şekilde planlanmasını ve uygulanmasını sağlamak amacıyla yürütülen 'Samsun Akademi' eğitim portalı imkanlarından bütün öğretmenlerin yararlanması önem arz etmektedir. 

Öğretmenlerimiz ilde düzenlenen tüm eğitimleri Samsun Akademi Web Sitesi: "samsunakademi.meb.gov.tr" adresinden takip ederek bu eğitimlere başvuru yapabilecekler. Öğretmenlerimize, eğitimlerimizden hızlı bir şekilde haberdar olmak için  EK-1 de belirtilen kendileri için en uygun mail gruplarına, EK-2 de belirtilen kılavuz doğrultusunda üye olmaları önerilmektedir. Samsun Akademi de yayınlanan eğitimler, eğitimin içeriğine uygun Samsun Akademi Mail gruplarına mail atılarak bilgilendirme yapılacaktır.

 

Daha geniş kitlelere Samsun Akademi Eğitimlerini duyurabilmek için, Samsun Akademi whatsapp grupları kapatılacak ve Samsun Akademi Eğitimlerine dair bilgilendirmelere mail grupları üzerinden devam edilecektir. 

 

Ek-1 Samsun Akademi Mail Grupları

Ek-2 Samsun Akademi Mail Grupları Rehberi

Kale Mahallesi Atatürk Bulvarı Yeni Hükümet Konağı Kat5 55019 SAMSUN - 03624358063

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.